Edu Tech Fire Trucks - İtfaiye Araçları 6 Model

SKU EDU PLAY 10116

%30

İndirim

499,90 TL

349,50 TL

Bu fiyata son 1 ürün
Ücretsiz Kargo En geç 28 Eylül Pazartesi günü kargoda
- +
Ürünün fiyatı düşünce haber ver

Edu Tech Fire Trucks - İtfaiye Araçları 6 Model Özellikleri ve Ürün Detayları

İtfaiyeciler ve itfaiye araçları çocukların çok dikkatini çeker. Üniformalar, merdivenler, kocaman kırmızı arabalar, hortumlar, alevler... Bütün bunlar bir çocuğun merak edeceği, heyecanlanacağı ve eğleneceği ne kadar çok şey içeriyorlar değil mi? İşte Edu Tech de tam olarak bu merakı, heyecanı ve eğlenceyi verimli bir eğitime dönüştürmek için var.


Edu Tech İtfaiye Araçları Seti 430 parçası ve 6 modeliyle tam bir yangın söndürme merkezi. Söndürücüsü fonksiyonel, merdivenleri genişletilebilir türden. Altı farklı itfaiye aracı operasyonel yangın söndürme ekipmanına sahip. Yangınla mücadele ederken çeşitli yüksekliklerde kurtarma yapabiliyor. Hızlı bir yardımı garanti ediyor. İtfaiye araçları uzatılabilir ayaklar sayesinde zor operasyonlarda güvende kalıyor.


Bu setle çatı kameralı havaalanı itfaiyesi veya uygulama kamyonu gibi çeşitli modeller de inşa edilebiliyor. Böylece STEM yaklaşımı yerini bulmuş oluyor. Yani temel sayısal bilimler iç içe ve uygulayarak öğreniliyor. Çocuklar itfaiye araçlarıyla oynamakla kalmıyor. İtfaiye araçlarını sıfırdan inşa ederken okulda öğrendiklerini de hayata geçiriyor.

Kategori Eğitici Oyuncaklar
Marka Fischer Technik
Stok Durumu Stokta
Barkod 8697439710116
Yaş 5 yaş ve üzeri