Fisher Price Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Gfp27

SKU FİSHER GFP27

54,50 TL

Bu ürün stoklarımızda bulunmuyor ve satışı durdurulmuş. Ürünün durumunu doğrulamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün tekrar stoklara girince haber ver

Fisher Price Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Gfp27 Özellikleri ve Ürün Detayları

Bu müzikli taşınabilir kitap, bebeğinize sevimli hayvanları, sayı saymayı ve daha birçok eğlenceli faaliyeti şarkılar ve seslerle öğretir!


Eğlen ve Öğren® Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Kitabı, minik kitap kurdunuzun ilk kitabı olmak için harika bir aday. Sevimli hayvanlar, heyecan verici ışıklar ve seslerin yanı sıra sayı sayma gibi aktiviteleri destekleyici şarkılara sahip. Kolay taşıma sağlayan kulbu sayesinde bebeğiniz en sevdiği kitabı gittiği her yere taşıyabilir! Gelişim ve oyun bir arada™ İlk Okuma Yazma Eğitimi: Bebeğiniz kitabını taşırken, sayfalarını çevirirken ve "okurken" kitap okumanın ne kadar eğlenceli olduğunu görecek! Bilim: Eşlik edilebilecek şarkılar ve sesler, bebeğinize gördüğü sevimli hayvanları ve çıkardıkları sesleri öğretir. Düşünme Becerileri: Sayfaları çevirdikçe bebeğiniz, ışıkların parladığı ve seslerin çaldığı güneş düğmesine basacak ve bu sayede neden ve sonuç ilişkisini keşfedecek!

• Işıklar, müzik ve sesler için güneş düğmesine basın!
• Sevimli çiftlik hayvanları ve sayıların bulunduğu, çevirmesi kolay 2 sayfa
• Eğlenceli müzik ve sesler hayvanları, sayı saymayı ve daha fazlasını öğretir!
• Dışarıda oynamak için kolay taşıma kulbu
• 6-36 aylık bebekler için

Kategori Eğitici Aktivite Oyuncakları
Marka Fisher Price
Stok Durumu Stokta Yok
Barkod 0887961767315