0
0,00
  • Alışveriş sepeti boş

Toplam Tutar: 0,00 TL
ALIŞVERİŞİ TAMAMLA

Ürünler Yükleniyor...

Tüm Ürünler Listelendi

Ürünler Listelenemiyor

Hot Wheels Oyuncakları


Kendine en uygun Hot Wheels setini bularak muhteşem yollar inşaa et ve her biri benzersiz Hot Wheels arabalarıyla oyun keyfini zirveye çıkar!


Birleştirilebilir Hot Wheels setleriyle kendi evrenini yaratabilir ve benzersiz aksiyonun tadını çıkarabilirsiniz. Hot Wheels, birbirleriyle uyumlu tasarlanan ve kolaylıkla bağlanabilen yollar içeren oyun setleri ile; çocuklara yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri, öğretici ve eğlenceli bir oyun imkanı sunuyor.


Hot Wheels'ın özel Track Builder sistemi sayesinde çocuklar, evin içerisinde uçsuz bucaksız bir oyun alanı yaratabilirler. Hot Wheels şehirlerinde polis merkezleri, itfaiye istasyonları, hamburger dükkanları, benzin istasyonları, otoparklar ve buna benzer sınırsız sayıda oyun seti bulunabilir. Köpekbalığı ve dinozor temalı aksiyon setleri Hot Wheels şehirlerinin vazgeçilmezidir.


Biriktirdiğiniz Hot Wheels arabaları park etmek için güzel bir Hot Wheels garajına ihtiyacınız olabilir! Peki çok fazla Hot Wheels arabanız varsa, arabaları otoparka nasıl taşıyacaksınız? Hot Wheels'ın araba taşıma tırları imdadınıza yetişiyor. İster Monster Trucks arabalarınız için, ister standart Hot Wheels arabalarınız için; Hot Wheels dünyasında muhakkak araç koleksiyonunuz için bir taşıma tırı bulabilirsiniz.


Hot Wheels dünyasında çocuklar kadar yetişkin koleksiyonerler için de muhteşem detaylara sadık kalınarak tasarlanan metal model araçlar da bulunuyor. Özel üretim arabalar, spor araba ve klasik araba tutkunları bu Hot Wheels serileriyle kendi mini garajlarını oluşturabilirler.


İstersen bir canavar kamyon, istersen eski model bir araba ya da istersen bir uçak! Sonsuz Hot Wheels Dünya'sını keşfet. Şimdi koleksiyonunu genişletmek için ihtiyacın olan en ucuz Hot Wheels oyuncaklarını limonoyuncak.com'da bulabilirsin.