Hot Wheels Oyuncakları


Şimdi kendine en uygun Hot Wheels setini bularak muhteşem yollar inşaa et! Her biri benzersiz ve Hot Wheels evreniyle uyumlu metal arabalarla oyun keyfini zirveye çıkar!


Birleştirilebilir Hot Wheels setleriyle kendi evrenini yaratabilir ve benzersiz aksiyonun tadını çıkarabilirsiniz. Birbirleriyle tamamen uyumlu tasarlanan ve kolaylıkla bağlanabilen yollar içeren oyun setleri ile; çocuklara yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri, öğretici ve eğlenceli bir oyun imkanı sunuyor.


Hot Wheels'ın özel Track Builder sistemi sayesinde çocuklar, evin içerisinde uçsuz bucaksız bir oyun alanı yaratabilirler. Hot Wheels şehirlerinde polis merkezleri, itfaiye istasyonları, hamburger dükkanları, benzin istasyonları, otoparklar ve buna benzer sınırsız sayıda oyun seti bulunabilir. Köpekbalığı ve dinozor temalı aksiyon ve oyun setleri HW şehirlerinin vazgeçilmezidir.


Biriktirdiğiniz Hot Wheels arabaları park etmek için güzel bir garaja ihtiyacınız olabilir! Peki çok fazla arabanız varsa, arabaları otoparka nasıl taşıyacaksınız? Hot Wheels'ın araba taşıma tırları imdadınıza yetişiyor. İster Monster Trucks arabalarınız için, ister standart Hot Wheels metal arabalarınız için; bu muhteşem ve sınırsız oyun dünyasında mutlaka araç koleksiyonunuz için bir taşıma tırı bulabilirsiniz.


Hot Wheels dünyasında çocuklar kadar yetişkin koleksiyonerler için de muhteşem detaylara sadık kalınarak tasarlanan metal model araçlar da bulunuyor. Özel üretim arabalar, spor araba ve klasik araba tutkunları bu Hot Wheels serileriyle kendi mini garajlarını oluşturabilirler.


İstersen bir canavar kamyon, istersen eski model bir araba ya da istersen bir uçak! Sonsuz Hot Wheels Dünya'sını keşfet. Şimdi koleksiyonunu genişletmek için ihtiyacın olan en ucuz Hot Wheels oyuncaklarını limonoyuncak.com'da bulabilirsin.