Barbie 60. Yıl Kariyer Bebekleri - İtfaiyeci

SKU BARBİE GFX23/GFX29

64,50 TL

Bu ürün stoklarımızda bulunmuyor ve satışı durdurulmuş. Ürünün durumunu doğrulamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün tekrar stoklara girince haber ver

Barbie 60. Yıl Kariyer Bebekleri - İtfaiyeci Özellikleri ve Ürün Detayları

Barbie® kariyer bebekleri çocuklara büyük hayal kurmaları ve 60 yıldır yüksek hedef almaları için ilham veriyor! 200'den fazla kariyeri vardı ve yeni meslekleri keşfetmeye devam ediyor. Barbie® haber spikeri bebeği en ikonik pozisyonlarından birini katlanmış özgeçmişinden kutluyor. Profesyonel anları oynamak için bir aksesuarla birlikte kariyer temalı bir kıyafet giyiyor. Tüm Barbie® kariyer bebeklerini ve oyuncaklarını keşfedin ve toplayın, çünkü bir kız Barbie® ile oynadığında, olabileceği her şeyi hayal eder (her biri ayrı olarak satılır, uygunluğa bağlı olarak). Kariyer 60. Barbie® bebeklerinde farklı vücut tipleri, ten tonları, göz renkleri ve saç modelleri bulunur. Profesyonel bir elbise ve aksesuarların yanı sıra mikrofon takan Barbie® bebek içerir. Bebek ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler değişebilir.

• Barbie® kariyer bebekleriyle büyük hayaller kurun - 60 yıl ve 200'den fazla mesleği kapsayan bir özgeçmişi var!
• Barbie® haber sunucusu bebeği, haberleri profesyonel bir görünümde rapor eder.
• Koyu pembe elbisesi, ten rengi ayakkabıları ve parlak mavi kolyesi kamerada harika görünecek!
• Bir mikrofon - Barbie® bebeğinin elinde tutabileceği - bu gazetecinin küresel haberler ve olay yerindeki en iyi hikayeler • hakkında rapor vermesine yardımcı oluyor!
• Haberdar olmayı seven ve başkalarının da öğrenmesine yardımcı olan çocuklar için harika bir hediye!
Kategori Moda & Figür Bebekler
Marka Barbie
Stok Durumu Stokta Yok
Barkod 887961772098