Sipariş ve Teslimat


Siparişim ne zaman kargoya teslim edilir?


Aynı gün kargo ibaresi olan ürünlerde saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün, diğer siparişleriniz ise 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir.
Kargo teslimat zamanlarını ürünlere ait sayfalarda görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Cumartesi, Pazar, Resmi tatil ve bayram günlerinde verdiğiniz siparişinizin teslimatı takip eden ilk iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Teslimatlarımız anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile yapılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerini sipariş aşamasında görebilirsiniz.


Siparişimi nasıl takip edebilirim?


Siparişinizi "Hesabım" sayfasındaki “Siparişlerim” bölümünden görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz. Kargo takip numarınız siparişinizin kargoya verildiği gün en geç saat 19:30'a kadar eklenecektir. Üyeliksiz alışverişler için "Kargo Takibi" sayfasını kullanabilirsiniz.


Sipariş verdikten sonra teslimat ya da fatura adresimi değiştirebilir miyim?


Sipariş sonrası teslimat adresi değişikliği, sipariş statüsü “Kargoya Verildi” aşamasına gelmemiş olan siparişlerde gerçekleştirilebilir. Adres değişikliği için talebinizi siparis@limonoyuncak.com e-posta adresimizden iletebilir veya 0224 224 555 0 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kargo paketim hasarlı gelirse ne yapmalıyım?


Siparişiniz size ulaştığında kargo teslimat formunu imzalayınız ve kargo görevlisinin yanında paketinizi kontrol ediniz. Kontrolünüzü gerçekleştirdiğinizde paketiniz hasarlı, eksik veya hatalı ise kargo paketini teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep ediniz. Daha sonra siparis@limonoyuncak.com e-posta adresimizden veya 0(224) 224 555 0 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.