Fisher Price İlk Bilgisayarım Fxk41

SKU FİSHER PRİCE FXK41

%9

İndirim

152,90 TL

139,50 TL

Bu fiyata son 1 ürün
Ücretsiz Kargo 14 saat 48 dakika içinde sipariş verirseniz Bugün kargoda
- +
Ürünün fiyatı düşünce haber ver

Fisher Price İlk Bilgisayarım Fxk41 Özellikleri ve Ürün Detayları

Renkleri, şekilleri, alfabeyi ve daha fazlasını tanıtan bu dizüstü bilgisayarla bebeğinizin minik ellerini (ve zihnini) meşgul edin!


Bu oyuncak dizüstü bilgisayar, çeşitli oyunlarla bebeğinizi eğlendirir! Akıllı miniğiniz, farklı aktivitelere bastıkça, döndürdükçe ve kaydırdıkça; sayıları, şekilleri, renkleri ve daha fazlasını tanıtan şarkılar, sesler ve cümleler duyacak! Öyleyse, hadi bilgisayarı açalım, giriş yapalım ve öğrenelim! Gelişim ve oyun bir arada™ Akademik: Eğlenceli şarkılar ve cümleler sayıları, alfabeyi, şekilleri, renkleri ve daha fazlasını tanıtır. İnce Motor Becerileri: Miniğinizin aktivitelere basarken, döndürürken ve kaydırırken, el becerisi ve el-göz koordinasyonu gibi ince motor becerileri gelişir. Hayal Etme ve Yaratıcılık: Gerçekçi tasarımı, evden "çalışma" taklidi yaparken, bebeğinizi erken rol oyununa teşvik eder ve hayal gücünü geliştirir.

• Bir sürü aktivite dolu: Müzik kaydırma düğmesi, 123 ve ABC düğmeleri, şekil ve renk döndürücü, dönen silindir ve emojiler!
• Rengarenk ışıklar müzikle "dans eder"!
• Işıklı "sohbet" penceresi - "Nasıl gidiyor Köpekçik"
• 40'in üzerinde şarkı, ses ve cümle; ​renkleri, şekilleri, alfabeyi, sayıları ve daha fazlasını tanıtır!

Kategori Eğitici Aktivite Oyuncakları
Marka Fisher Price
Ürün Kodu FİSHER PRİCE FXK41
Barkod 887961693591