Transformers Botbots 8'li Paket - Bebeler Takımı

SKU TRANS E3494/E4152

%7

İndirim

139,90 TL

129,50 TL

Bu fiyata son 4 ürün
Ücretsiz Kargo 1 saat 1 dakika içinde sipariş verirseniz Bugün kargoda
- +
Ürünün fiyatı düşünce haber ver

Transformers Botbots 8'li Paket - Bebeler Takımı Özellikleri ve Ürün Detayları

Transformers Botbots 8'li Paket yeni serisi ile sizlerle!

 

Çok yakın bir zamanda, Energon olarak bilinen Transformers enerjisiyle dolu sis gökten inip sıradan bir alışveriş merkezinin her yerini kapladı. Alışveriş merkezinin içindeki şeyler Energon ile temas ettiği anda, küçük Transformers robotları olarak canlandı. Bu robotlar; tel zımba, patates kızartması ya da el feneri gibi gündelik eşyaların ya da yiyecek içeceklerin kılığına girerek gizlenebiliyor ve kimse neyin robot neyin robot olmadığını anlayamıyor!

 

Küçük, yaramaz ve süper komik bu robotlar, yani Botbot'lar karşınızda! Botbots, birkaç adımda bir moddan diğer moda dönüşebiliyor. Her Botbot; Şeker Şokları, Tuvalet Birliği, Teknik Ekip gibi bulunduğu mağazanın temasına göre bir ekibin içinde yer alıyor.

 

Her biri farklı bir temaya sahip Transformers Botbots 8’li Paket’lerin içinde karakteri kocaman, kendi küçük 8 Botbots var.

 

Yaklaşık 2,5 cm boyundaki bu Botbot’lar, 3-5 kolay adımda gündelik eşyalar ya da yiyecek içeceklerden maceracı minik robotlara dönüştürülebiliyor.  Üstelik paketteki bir Botbots sürpriz!

 

Kutu ölçüsü: 19 x 3 x 25 cm.

Kategori Erkek Oyun Setleri
Marka Transformers
Stok Durumu Stokta
Barkod 5010993611546
Yaş 5 yaş ve üzeri